1…3 квітня – традиційне відкриття сезону водного туризму

Кожен рік ми традиційно відкриваємо сезон сплавів на байдарках на якійсь маленькій річці, яка на весні не така вже і маленька. Але період повноводдя таких річко не тривалий і навіть в травні вже не завжди можна «комфортно» пройти маршрут.
Однією з таких річкою для нас стала – Тростяниця, тоді, в квітні 2018 року ми вперше пішли маршрутом, який після сніжної зими став досить бурхливим та стрімким, а в сумі з численним камінням ще і досить веселий. Ось сюди ми знову і поїдемо відкривати сезон.

Нелякані козулі та цілі боброві поселення – таке не очікуєш зустріти за півтори сотні кілометрів від Києва. Але річка Тростяниця – саме такий оазис дикої природи, неймовірний виняток із правил цивілізації. З точки зору байдарок маршрут на любителя: Тростяниця все ж таки дуже маленька річка, а тому часто вимагатиме від водників перетворюватися на пішоходів. Але мальовничі безлюдні ліси із зручними галявинами для ночівлі, дикі тварини, а головне – значних розмірів боброві греблі з лишком компенсують Тростяниці всі її дитячі пустощі.

Дати и час

Старт: 1 квітня (п'ятниця) 2022 року, 09:00 біля меморіалу "Танк" біля ст. Шулявська
Фініш: 3 квітня 2022 року, орієнтовно о 22:00 у Києві

Маршрут

Старт маршруту в залежності від рівня води: на ділянці від села Осовка до села Бучки - с. Загребля (Житомирська область). Загальна довжина близько 20 км.

Хто може взяти участь?

Наявність досвіду участі у сплавах не потрібна, але ви повинні бути добре підготовлені фізично та морально. В залежності від рівня води кількість перешкод може бути різною, якщо води мало, то треба бути готовим часто робити обноси чи проводити байдарку ідучі поколіно в воді.

Що з собою взяти та як одягатись?

Список необхідного спорядження і речей - тут.

Контакти для питань та запис в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1500 UAH (переклад на картку Приватбанку - номер карти надішлемо особисто або при особистій зустрічі).

Вартість

3700 UAH

У вартість включено

  • супровід інструктора;
  • трансферт м. Київ - c. Осовка і с. Загребля - м. Київ;
  • повноцінне триразове харчування (в перший день без сніданку і в третій день без вечері);
  • прокат байдарок та їх доставка на місце старту та назад;
  • прокат загального спорядження (обладнання для багаття, котли, тент та ін.);
  • прокат індивідуальних гермомішків (в які ви покладете всі свої речі);
  • походна аптечка.

У вартість не включено:

  • прокат рятувального жилета для тих, хто не вміє плавати (120 UAH);
  • прокат каремата (50 UAH), спального мішка (110 UAH) та місця в наметі (115 UAH) - ціни вказані за весь період сплаву, якщо вам потрібно взяьти в прокат, якесь додаткове спорядження, то ви можете знайти все що вам треба сайті в розділі "Прокат". Якщо плануєте купувати - звертайтеся до інструктора - підкажемо де краще купити з "Бананової" знижкою.
  • інші витрати не вказані в программі (сувеніри, кафе, тощо).

За відео дякуємо Юлі Слинько, яка чудово змогла показатив відео характер цього маршруту.

1...3 квітня

Вартість участі – 3700 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою