Ірша - річка в поліссі, де добувають ільменіт

Сплав по Ірші на байдарках — дуже красивий водний уікенд-тур в 1 годині їзди від Києва.
Ірша — маленька дика поліська річка, що впадає в Тетерів біля села Заруддя, відмінно поєднує в собі дуже короткі і зручні під'їзди, красиві лісові пейзажі, химерні вигини вузького русла.
Назву річки пов'язують з відтінком води («іржа»), яка має рудий колір через поклади ільменіту в річці (добувають нині в Іршанську) — це онсова титану і покладів не так багато в усьому світі. З плином часу звук «ж» трансформувався в «ш» і назва набула сучасного вигляду. Однак місцеві старожили й нині часом називають річку Іржею. А деякі рибалки вірять у старе повір'я, що риби у річці мало, бо її «з'їла іржа».
А ще, один з астероідів має назву  — 216451 Ірша. 
Ми ж з вами стартуємо біля іншого карьеру - Малинський Каменедробільній Завод - цікаве місце, зробимо гарні фоточки поки байдарочки готуються до сплаву.

Дата та час

Зустріч:  

Фініш 

Маршрут

м.Малин — с.Гранітне — с.Украинка — с.Новосілці — с.Білй Берег  - загальний кілометраж19 км

Хто може взяти участь

Наявність досвіду участі в сплавах не потрібно - в сплаві можуть взяти участь всі бажаючі. Маршрут цілком підходить для участь дітей будь-якого віку. Даний сплав це чудова можливість спробувати себе у водному туризмі за один день.

Що з собою взяти і як одягнутися?

Список необхідних речей можна подивитися тут.

Контакти для запитань і записи в тур

+38 (067) 323-51-31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 650 UAH (переклад на картку Приватбанку - номер карти надішлемо особисто або при особистій зустрічі).

Вартість

Хотите получить скидку? Про это можно узнать в разделе "скидки"

У вартість входить

  • супровід інструктора;
  • трансфер до місця старт від станції метро Житомирська до  старту маршрута в місті Малин та зворотній трансфер з села Білий Берег до станції метро Житомирська;
  • прокат каркасних байдарок (двох і тримісні);
  • прокат герметичних мішків, що б речі які ви захочете взяти з собою не промокли, якщо піде дощ або ви вирішить набризгать води в байдарку;
  • обід і напої на зупинці посеред сплаву;
  • походна аптечка;
  • доставка байдарок на старт і транспортування їх з фінішу.

У вартість не входить

  • прокат рятувального жилета для тих, хто не вміє плавати (50 UAH).

 
Якщо вам не підходять дати цього сплаву або ви вже пройшли цей маршрут, то маємо для вас й інші пропозиції по сплавах на байдарках:

квітень 2022

Вартість участі –

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою