Якщо для вибору потрібного сплаву застосувати фільтри “релакс”, “на один день”, “поблизу”, “з дітьми”, то в результаті пошук видасть “бананівську” пропозицію сплавитися річкою Ірпінь. 

Ви точно проїжджали над нею не раз на автівці, але траса перетинає її в досить нудному місці. А насправді р. Ірпінь має чим вас здивувати! По-перше, вона звивається, мов в’юн, а тому краєвиди змінюватимуться часто. Крім того, буде чудова можливість повправлятися із байдаркою у проходженні численних маневрів. Ми вибрали найцікавішу ділянку, а тому ви побачите і високі пагорби, вкриті густими лісами, і поля, всіяні запашними травами, ще й пропливете під кронами дерев, що затулятимуть вам небо. Класно звучить, правда? Наживо ще краще!

Сюди зручно добиратися, від столиці зовсім недалечко — близько 40 км, маршрут під силу всім охочим, а тому можна спокійно брати дітей. То як, ви з нами?

Дата й час

Зустріч: 01.08.21 (неділя) о 08:00 біля станції метро Шулявська. Місце збору відзначено на карті ось тут.

Прощання: 01.08.21 (неділя) орієнтовно о 19:00 біля станції метро Шулявська (або ви зможете вийти там, де зручніше по маршруту нашого мікроавтобуса).

Маршрут

с. Новосілки Орнітологічний заказник "ЖОРНІВСЬКИЙ" с. Жорнівка с. Княжичі  с. Бобриця  с. Білогородка. Загальна протяжність маршруту близько 22 км.

Хто може взяти участь?

Досвіду участі в сплавах не вимагаємо, запрошуються всі охочі. Маршрут цілком підходить для участі дітей будь-якого віку. Також це чудова можливість відкрити для себе водний туризм поблизу міста.

Що взяти з собою?

Список необхідних речей можна переглянути тут

Дізнатися більше та записатися в тур

+38 (067) 323 51 31

Будь ласка, заповніть форму на сайті або зателефонуйте за вищевказаним номером. Опісля внесіть передоплату в розмірі 500 грн (переказ на картку Приватбанку чи при зустрічі).

Вартість

1100 UAH 

Хочете отримати знижку? Про це можна дізнатися тут.

У вартість входить:

  • супровід інструктора;

  • трансфер до місця старту від ст. м. Шулявська і назад;

  • прокат каркасних байдарок (дво- і тримісні);

  • прокат герметичних мішків, щоб ваші речі залишились сухими;

  • пікнік на березі;

  • похідна аптечка;

  • збір і розбір байдарок інструкторами;

  • доставка байдарок на старт і транспортування їх з фінішу.

У вартість не входить:

  • прокат рятувального жилету для тих, хто не вміє плавати (100 UAH);

  • інші витрати, що не вказані в програмі (сувеніри, кафе тощо).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Якщо вам не дуже підходять дати цього сплаву або ві вже пройшли єтот маршрут, то для Вас у нас є ряд інших заходів на байдарках:

 

 

 

 

 

1 серпня

Вартість участі – 1100 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою