Ночівля в лісі. Зоряне небо. Прогулянка лісом у супроводі лісника.

Заїзд до лісу з вечору та подальша ночівля в лісі. Посиденьки біля багаття, цікава кухня на багатті, зоряне небо - всі ці атрибути похідного життя залишать у вас чудові спогади про цю мандрівку.

Один з найбільших і молодих регіональних ландшафтних парків України. До 2002 року це місце було засекречено в зв'язку з функціонували тут танковими полігонами. Більше 100 000 гектарів незайманої природи, оточеній Київським водосховищем на заході і річкою Десна на сході - різноманітність тайгових і болотних ландшафтів, рівнинні урочища і дубово-соснові ліси, затоплені заплави Дніпра і Десни, різноманітність флори і фауни, Бондарівське болото площею понад 1000 га.

Тут Ви неодмінно відпочинете від міської суєти, насолодитися незайманою природою, зможете влаштувати фотополювання на диких звірів і відмінно погуляєте за кращим еко-маршруту в Україні. Родзинкою нашої прогулянки стане прогулянка по  трясовині - Ви оціните цей болотний кач і відчуття невагомості під ногами.

Дата та час

Старт – 08.10.22 (субота), 17:00, станція метро "Лісова", парковка магазина "Новус"

Финиш – 09.10.22 (неділя), 20:00, станція метро "Лісова"

Хто може взяти участь

Участь може взяти будь-яка людина, готова до тривалих прогулянок на природі - ми гуляємо більше, ніж інші групи, але відповідно встигаємо більше побачити.

Чи можна взяти з собою дітей?

Так, можна і потрібно - поки що не було жодної дитини, якій було б нудно на даній екскурсії.

Що з собою взяти?

Список необхідних речей можна подивитися >>>тут<<<

Контакти для питань та запису в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 550 UAH (переклад на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

Вартість

1320 UAH

Хочете отримати знижку? Про це можна дізнатися в розділі "Знижки".

У вартість включено:

 • трансфер на 18-місному мікроавтобусі Volkswagen LT 35 з Києва до Міжрічинський регіональний ландшафтний парк і назад до Києва;
 • трансфери між локаціями на території Міжрічинського парку;
 • екскурсія з директором Міжрічинського парку;
 • відвідування візит-центру Міжрічинського парку та музею традиційних лісових промислів Полісся;
 • екскурсія по еко-стежці "Журавлина";
 • відвідування трясовини "Святе Озеро";
 • прокат бахіл для прогулянки по болоту "Святе Озеро";
 • вечеря, сніданок та обід.
 • супровід інструктора.

У вартість не включено:

 • прокат каремата (40 UAH), спального мішка (80 UAH) та місця в наметі (80 UAH) - ціни вказані за весь період сплаву, якщо вам потрібно взяьти в прокат, якесь додаткове спорядження, то ви можете знайти все що вам треба сайті в розділі "Прокат". Якщо плануєте купувати - звертайтеся до інструктора - підкажемо де краще купити з "Бананової" знижкою.
 • інші витрати не вказані в программі (сувеніри, кафе, тощо).

Про одину з наших численних "вилазок" на екскурсію в Міжрічинський парк Вікторія Ягудіна зняла відео, це була квітнева мандрівка

Якщо вам не дуже підходять дати цього заходу або вас цікавить відвідати Парк в інший період (в лісі завжди по-різному на протязі усього року, а від того кожен раз по новому)

8...9 жовтня

Вартість участі – 1320 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою