4...19 червня 2022 року

Геть стандартні треккінги по Ісландії, де можна побачити лише маленьку частину місцевих красот або похмурі автобусні тури тільки по місцях, де не проштовхнешся серед туристів і які, як правило, захоплюють тільки південну частину острова. Ми беремо свій транспорт і вирушаємо навколо всієї Ісландії відвідуючи всі яскраві пам'ятки і попутно роблячи радіальні вилазки на вищі точки льодовиків.

Ідеальне поєднання матрацного і активного туру. Кульмінацією активної частини нашої подорожі стане сходження на найвищу точку Ісландії - Хваннадальсхнукюр (2110 м), який незважаючи на невелику висоту "трохи вище Говерли", являє собою набагато більш цікаву пригоду, ніж може здатися на перший погляд. Ну і на додачу пару секретних локацій, в тому числі і гаряча купальня в тектонічному розломі, не відзначена на жодній карті!

Рекомендуємо до перегляду Відео Про нашу першу мандрівку по Ісландіі 

Дати та час

Зустріч: Кефлавік, 4 червня 2022 года, - в будь-який час протягом дня. Старт поїздки 5 червня рано вранці
Прощання: Кефлавік, 19 червня 2022 года року.

Маршрут треккінга

Повне кільце навколо Ісландії з відвідуванням всіх ключових і маловідомих пам'яток, а також сходженнями на знакові вершини і льодовики - докладніше нижче в програмі подорожі

Загальна довжина

Порядку 3500 км. переїздів і близько 80 км. піших переходів

Хто може взяти участь

В даному подорожі можуть взяти участь всі бажаючі.

Що з собою взяти в подорож?

Список необхідних речей і спорядження можна подивитися >>> тут <<< 

Гід

Нечволод Дмитрий

Контакти для запитань і записи в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 700 USD або в гривнях по актуальному курсу (переклад на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

Вартість

1380 USD

У вартість включено

 • супровід гіда (1 на 7 осіб);
 • всі переїзди починаючи з аеропорту і закінчуючи аеропортом, плати за паркування;
 • перебування в кемпінгу в Рейк'явіку 2 ночі;
 • 3-разове харчування на маршруті (сніданок і вечеря гарячі, на обід перекус);
 • прокат громадського спорядження (пальники, паливо, котли, мотузки та інше);
 • аптечка;
 • консультації перед походом і допомогу з покупкою авіаквитків.

У вартість не включено

 • авіапереліт до Кефлавік і назад;
 • прокат спеціального особистого спорядження (система, льодоруб, кішки та інше);
 • туристичний килимок, спальник  і намети. Якщо плануєте купувати - звертайтеся до інструктора - підкажемо де краще купити з "Бананової" знижкою.
 • страховка від нещасного випадку.

Програма треккінга

Захід Ісландії

Все почнеться з відвідування столиці Ісландії - міста Рейк'явік. Освоївшись тут, ми почнемо нашу мандрівку по всьому острову - в східній частині нас чекають Тінгвеллір - місце зіткнення європейської та північноамериканської тектонічних плит, що утворюють скелю через налаз однієї плити на іншу; долина гейзерів, де побачимо виверження Гейсира, так як це відбувається кожні 10-15 хвилин; найпотужніший водоспад Гулльфосс і ідеальної форми гора Кіркьюфелл. Активною частиною тут буде сходження на вулкан Гекла - він вивергається найчастіше з періодичністю близько 15 років і його виверження практично ніколи неможливо передбачити, а також сходження на найвищу точку льодовика Снаефелсйокуль - мало того що з його вершини просто фантастичний вид на весь півострів і океан, так тут ще й перебуває прохід до центру Землі, якщо вірити Жюлю Верну. Ну і на закуску одна секретна локація, де немає натовпів туристів, але яка однозначно вразить вас своєю красою!

 

 

Північ Ісландії

Тут нас чекає величний водоспад Діньянді; скеля Хвітсеркур, що стоїть в океані і нагадує слона, що п'є воду; північна столиця Ісландії - місто Акурейри; водоспади Годафос і Детіфос; китова столиця - Хусавік; озеро Миватн з термальними блакитними озерами і лавове поле Дімміт Боргір. Активною частиною буде дикий півострів Хорнстрандір з льодовиком Дрангайокудль - побачити стада північних оленів це саме сюди.

 

 

Схід Ісландії

Почнемо зі столиці лобстерів - міста Хофні, а продовжимо легендарної льодовикової лагуною Йокульсарлон, водоспадом Свартіфосс і нашим головним сходженням поїздки - Хваннадальсхнукур! Даний пік є північно-західною околицею кальдери вулкана Ерайфайокутль і покритий кригою найбільшого в Європі льодовика Ватнайекюдль. Нам належить піднятися по льодовику на околицю кальдери вулкана, спуститися на її дно і перетнути її, діставшись до протилежного краю (діаметр кальдери 5 км), де і знаходиться бажана нами вища точка Ісландії - з вершини нам відкриються найрізноманітніші види на льодовики, гори, рівнини і океан.

 

 

Південь Ісландії

Чорні пляжі міста Вік з вулканічним піском, скелі Дюрхолаей, залишки літака, що впав, водоспади Сельяландсфосс і Скогафосс з прекрасним каньйон піднімається до перевалу, де знаходиться той самий вулкан, який буквально десять років тому на тиждень паралізував авіасполучення між Європою і Північною Америкою.

4...19 червня 2022

Вартість участі – 1380 USD

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою