три дні в зимовій казці Карпат, в Горганах, на схилах гори Грофа

Запрошуємо вас в зимові Карпати. На цей раз в Горгани.
В цьому поході у нас буде унікальна можливість – пожити в «дикому» будиночку в Карпатах. Так, на схилах гори Грофа на початку минулого століття поляки збудували туристичний притулок. Майже 100 років він тут існує, звісно що життя його було буремне, але завдяки «ГО Карпатські стежки» він у гарному стані, і готовий приймати мандрівників, якщо вони себе ведуть чемно. І за це нагороджує чудовим прихистком серед засніженого лісу. Казкові смереки навколо, джерело, чудова пічка – робить це місце казковим. Саме тут ми  і зробимо базу на дві ночі.
Звідси ми зробимо два радіальні сходження на вершину гори Грофа та Паренки.
Сходження не складні і доступні всім бажаючих, хоча погода звісно може внести свої корективи і треба бути готовим до примх зимових Карпат – як морально, так і з точки зору спорядження. До свого спорядження треба віднестися максимально відповідально. 

Якщо вам не підходять цей похід або ви вже пройшли цей маршрут, то можемо запропонувати вам інші зимові поход на цей сезон

Дата та час

Зустріч: 18 лютого (п'ятниця) 2022 року, о 06:03 в місті Івано-Франківськ на залізничному вокалі. Час зустрічі підлаштований під прибуття потягу номер 095 з Києва, далі ми підемо посіндати в кафе Urban 100, воно працює з 6 ранку та знаходиться дуже близько від вокзалу. тому якщо ви прибуваєте на іншому потязі, то це не проблема, до 08:00 ранку дочекаємось всіх.
Фініш: 
20 лютого (неділя) 2022 року, в Івано-Франківську, починаючи з 19:00 можна брати квитки на зворотній потяг, але звісно радимо перед тим повечеряти з нами в легендарні "Дестяці", тому квитки наприклад на Київ радимо брати на потяг 056, 095 або 008

Маршрут

м. Івано-Франківськ –  село Осмолода (авто-трансфер) – полонинаПлісце – г. Грофа (1748 м) –  г. Паренки (1735 м)  – село Осмолода – м. Івано-Франківськ (авто-трансфер)

Хто може взяти участь

У цій подорожі можуть брати участь усі бажаючі. Але якщо це ваш перший похід, краще проконсультуватися з інструтором.

Що з собой взять в ?

Список необхідних речей та спорядження можна переглянути >>>тут<<< 

А що ми їстимемо?

Гарне харчування у поході багато в чому запорука гарного походу, навіть не дивлячись на негоду чи якісь інші складнощі. Крім розуміння цього факту, нам просто подобається готувати не дуже традиційні страви, як для походу ... Ви будете приємно здивовані, а головне ситі.
Вранці ми як правило готуємо страви з круп або макаронних виробів, щоб забезпечити себе енергією, вечорами у нас різноманітні супи, які рясніють сушеними овочами (які в рази легше за вагою, але зберігають всі вітаміни), обіди у нас у форматі перекушування, щоб не витрачати дорогоцінний час, та й не передати під час шляху. Звичайно ми враховуємо всі побажання по їжі, так як не всі люблять, хтось воліє не вживати м'ясо і це жодним чином не є проблемою для нашого меню.

Вартість

2800 UAH

В вартість входить:

 • супровід гіда 
 • трансфери м.Івано-Франківськ -  с.Осмолода - м. Івано-Франківськ;
 • триразове харчування (в перший день без сніданку, останній без вечері, сніданки та обіди -  гаряча їжа, на обід перекус з чаєм з термосів);
 • загальне спорядження для табору;
 • загальне спеціальне спорядження;
 • реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
 • похідна аптечка;
 • консультації та допомогу в підборі спорядження перед походом, покупці залізничних квитків.

В вартість не входить:

 • трансфер до м.Івано-Франківськ і назад;
 • сніданок в першйи день. та вечеря в останній день;
 • в залежності від погоди можуть знадобитися снігоступи для сходження (320 UAH);
 • прокат каремат (60 UAH), зимового спальника (180 UAH), зимового намета (180 UAH - місце в двомісному наметі - хоч ми і плануємо ночувати в будиночку, але намет варто мати, бо бувають ситуації коли ми приходимо до будинку. а він вже зайнятий іншими туристами, це мало імовірно, але буває).

Гід

Богда Кудряшов

Контакти для запитань і записи в тур

+38 (067) 323 51 31 
+38 (096) 504 39 81

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1400 UAH (переклад на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

18...20 лютого

Вартість участі – 2800 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою