2020 метрів - гарна ціль, особливо в зимку

Зимові Карпати  - зовсім інший світ.
Сходження на Петрос в зимку - це не проста справа, а  від того і цікава.
Буває що на цій горі світить сонечко,  яскраво блищать сніжні скульптури,  які створив  вітер, посмішки навколо  та краєвиди до горизонту.  А буває так, що вітер буквально збиває з ніг, нічого не видно і подумки ти на Евересті).
Схили Петроса з південного сходу дуже круті і взимку часто покриті фірновим снігом або навіть льодом, тому ми обов'язково використовуємо кішки на цьому маршруті.
Гора має місцями лавино небезпечні схили, тому перед тим як підійматися ми зробимо лавинний тест,  щоб розуміти я кому стані сніговий шар.
Саме через всі ці складнощі вершина Петроса дуже бажана та перебувати на ній дуже солодко:)

Відчуття, що ти на вершині, відчуття від побаченного навколо тебе, види на десятки кілометрів навколо...важко все це передати словами в тексті, але ми точно знаємо

 • ви гарно відпочинете (не дивлячись на фізичну втому);
 • вийдете з зони комфорту;
 • посправжньому відпрцюєте техніку пересування в кішках;
 • дізнаєтесь як копати лавинни шурф та аналізувати сніговий покрив;
 • познайомитесь з однодумціями (адже хто як не однодумці ідуть в гори, особливо взимку)

Такий формат зимової подорожі на карпатські двотисячники ми провели вже багато раз, про одину з таких вилазок є невеликий фотозвіт і розповідь:

А якщо ви вже бували на зимовому Петросі, чи плануєте ще подорожі, а може просто дати не підходять,то ми вас запрошуємо на:

Доречі, ця програма є чудовим тренуванням перед сходженням у великих горах, наприклад наступним кроком для вас може стати:

Дати та час

Зустріч - 26 лютого 2022 о 09:00 на вокзалі м.Івано-Франківськ (з Києва зручно їхати поїздом 007 або 043 - радимо поснідати в кафе Urban 100, воно працює з 6 ранку та знаходиться дуже близько від вокзалу).
Прощання - 27 лютого  2022,  в Івано-Франківську, в місті будемо десь в проміжку від 20:00 до 21:00, тож квитки можна брати на будь який потяг після 21:00, як правило ми встигаємо ще повечеряти в легендарній "Десятці" - культовий місцевий ресторан

Хто може взяти участь

Взяти участь можуть усі охочі. Не варто звичайно недооцінювати зимові Карпати, а й переоцінювати теж не варто. Сходження технічно і фізично доступно будь-якому здоровій людині. Складнощі може вносити погода. Але ми впораємося. А в кінці дня нас чекає теплий будиночок.

Що з собою взяти?

Список необхідного спорядження та одягу >>>тут<<<

Інструктор

Рішення гіда на маршруті є остаточними і обговоренню не підлягають. Вирушаючи в подорож, ви безумовно погоджуєтеся з усіма умовами, зазначеними в описі туру.

Контакти для запитань і записи в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1200 UAH (переклад на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

Вартість

2585 UAH
Хочете отримати знижку? Про це можна дізнатися в розділі "Знижки".

У вартість включено:

 • Супровід інструкторами.
 • Трансфер Івано-Франківськ - с. Лазещина і зворотний с. Лазещина - Івано-Франківськ на замовному комфортабельному мікроавтобусі;
 • Трансфер с. Лазещина - ур. Козьмещик та зворотний ур. Козьмещик - с. Лазещина на транспорті підвищеної прохідності;
 • проживання в котеджі-притулку (варто розумыти що живемо в диких місцях де електрика лиш від генератора ввечері, а душ лиш при бані, ночуємо в спальниках);
 • 3-х разове харчування (два обіда , сніданкок та вечеря. Обід в день сходження в форматі потужного перекусу).
 • Похідна аптечка;
 • Настільні ігри;

У вартість не включено:

 • Трансфери до Івано-Франківська і назад;
 • Прокат спорядження (кішки 150 UAH, снігоступи 270 UAH (про необхіднійсть мати кішки та/або снігоступи існтурктор повідомить за 10 днів до тура в залежності від стану схилів гори), трекінгові палки 80 UAH, гамаші 70 UAH - про необхідність потрібно повідомити заздалегідь, так як всі беремо в прокат в Києві)
 • Вечеря перед поїздом в Івано-Франківську.
 • Відвідування лазні (за бажанням).

26...27 лютого

Вартість участі – 2585 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою