Залишилось 5 місць

Запрошуємо вас до зимових Карпат, в район Чорногорського хребта, де "живуть" найвищі вершини Українських Карпат. Серед них - вершина Ґутин-Томнатик, заввишки 2016 метрів. Особливістю цього велетня є його східні гребні та контерфорси - скелі серед снгі та льоду - чудовий альпінсітський маршрут складністю 2Б. Вас чекає цікавий маршрут по критих схилах, проходженння якого вимагає використання альпіністького спорядження (кішки, льодоруб) роботи в зв'язці. 
Данна программа включає в себе походну частину - прийти до підніжжя гори з усім необхідним походним спорядженням, влаштування базового табору на дві ночівлі, безпосреденьо сходження (без важких рюкзаків) та повернення в цивілізацію.

Данна программа розрахована максимум на 6 учасників (по три на 1 гіда)

Назва «Гутин-Томнатик» означає «Сивий Верх», і справді взимку гора виглядає «сивою».
Зимою «Сивий Верх», вкритий снігом та льодом, зачаровує та принесе незабутні враження. Проте потрібно не забувати, що сходження взимку є складним. На схилах гір зберігається мінусова температура, яка може опускатися до 25-30 градусів Цельсія. Також сильний крижаний вітер та сніг на схилах і вершині роблять дану подорож досить непростою. Але звісно у  супроводі туру та при "нормальному" фізичному стані організму  все під силу.  Тому перед записом в тур варто проконсультуватися з гідом туру.
Сходження на вершину Ґутин-Томнатик принесе насолоду від споглядання безкраїх вершин Закарпатського краю. Величність гір, які буквально підпирають небо, не залишать байдужими.  

А якщо ви вже бували на зимовому Гутин-Томнатику чи Ребрах, чи плануєте ще подорожі, а може просто дати не підходять,то ми вас запрошуємо на:

Дата та час

Зустріч: 18 березня 2022 року (п'ятниця) о 10:00 в місті Рахів на залізничному вокзалі. Час зустрічі розрахований на прибуття потяга 095 з Києва

Прощання:  20 березня 2022 (неділя) в місті Рахів. Квитки можна брати на будь-який потіг післі 16:30. Зокрема радимо потяг 096 який прямує до Києва з прибуттям в столицю в понеділок о 08:48 ранку

Маршрут пішої частини походу

с. Говерла - долина річки Бребенескул - вершина гори Гутин Томнатик через східний сих - спуск назада в табір по південним пологим схилам - полонина Лемська - с. Луги

Хто може взяти участь

Данна програма розрахована на учасників з досвідом походів в зимовий період, бо по плану у нас дві ночівлі в наметах. Навички користування Альп. Спорядженням непотрібні - усьому навчимо на заняттях.
Звісно якщо у вас нема досвіду, але є велике бажання, то можна обговорити  інструктором це питання.

Данна программа розрахована максимум на 6 учасників (по три на 1 гіда)

Що з собою взяти в подорож?

Список необхідного спорядження і речей тут.

Окремо звертаємо Вашу увагу на спеціальне спорядження:
 • Система (+2 вуса самостраховки, 3 карабіни, спускове, жумар).
 • Каска! - можно гірськолижни шолом
 • Льодоруб та кішки!
Всім спецальним спорядженням інсторктор навчить користуватися.
Якщо у вас чогось немає, то усе спорядження можна взяти у нас в прокат.

ВАЖЛИВО! Маршрут розташований в прикордонній території, тому всі учасники повинні мати з собою паспорт, так як фініш маршруту розташувався безпосередньо біля пункту перевірки документів.

Вартість

4720 UAH
Хочете отримати знижку? Про це можна дізнатися в розділі "Знижки".

У вартість включено:

 • супровід гіда (1 гід максимум на три учасника)
 • трансфер м.Рахів -  с.Говерла;
 • трансфер с.Луги - м.Рахів;
 • триразове харчування (останній день тільки сніданок, в день сходження обід в форматі перекус);
 • загальне спорядження для табору;
 • загальне спеціальне спорядження;
 • реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
 • оплата збору лісникам і вхід в заповідну зону;
 • похідна аптечка;
 • консультації та допомогу в підборі спорядження перед походом, покупці залізничних квитків.

У вартість не включено:

 • трансфер до міста Рахів;
 • прокат спец. альп. спорядження (можна взяти у нас в прокат: кішки (190 UAH), льодоруб (80 UAH) каска (80 UAH), система +2 вуса самосстраховки, 3 карабіни, спускове, жумар (350 UAH);
 • в залежності від погоди можуть знадобитися снігоступи і для сходження (360 UAH);
 • прокат каремата, зимового спальника (180 UAH), зимового намета (180 UAH - місце в двомісному наметі).

Інструктор

Рішення гіда на маршруті є остаточними і обговоренню не підлягають. В залежності від погодних умов та лавинної небезпеки маршрут може корегуватися.
Вирушаючи в подорож, ви безумовно погоджуєтеся з усіма умовами, зазначеними в описі туру.

Контакти для запитань і записи в тур

+38 (067) 323 51 31 
+38 (096) 504 39 81

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1400 UAH (переклад на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

18...20 березня

Вартість участі – 4720 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою