В гості до давньої обсерваторії під назвою "Білий Слон"
Покинута польська обсерваторія на висоті понад 2000 метрів взимку являєсобою фантастичну статую зі снігу та льоду. Ми поселимося в теплому і затишному кемпі під назву "Білий слон" (до речі ця назва кемп запозичив саме у обсерваторії) і зробимо одноденне сходження на вершину Піп-Іван Чорногірський (2022 м.). Відмінне випробування для тих, хто планує в великі гори і хто хоче насолодитися красою суворої зими.
Так само нас чекає вилазка на "Угорські Скелі" - дуже несподіване місце в Карпатах - величезні скелі, просто посеред лісу - вражають навіть досвідчених мандрівників. Це буде гарна розминка в перший день.
Смачна їжа, вечірня банька після сходження ... що ще потрібно, що б повністю забутися про міську метушню і відпочити душею і тілом.
А якщо ви вже бували на Піп Івані Чорногірському, чи плануєте ще подорожі, а може просто дати не підходять,то ми вас запрошуємо на:
- Сходження на Піп-Іван Чорногірський (2022 м) - 14...16 січня (ночівля в будинках)
- Сходження на Говерлу (2061 м) - найвища гора України - 15...16 січня
- Сходження на Бребенескул (2035 м) та на скельний масив гори Шпиці - 21...23 січня (ночівля в наметах)
- Сходження на Петрос (2020 м) - 29...30 січня (ночівля в будинках)
- Альп сходження на Гутин-Томнатик по східному гребню 2Б (2016 м) - 4...6 лютого (ночівля в наметах)
- Сходження на Грофу (1748 м) - 18...20 лютого
- Сходження на Говерлу - 26...27 лютого (ночівля в будинках)
- Сходження на Петрос (2020 м) - 26...27 лютого (ночівля в будинках)
- Поход через весь Чорногірський хребет - 5...8 березня (ночівля в наметах)
- Альп сходження на Гутин-Томнатик по східному гребню 2Б (2016 м) - 18...20 березня (ночівля в наметах)
- Сходження на Піп-Іван Чорногірський (2022 м) - 18..20 березня (ночівля в будинках)
Дата та часЗустріч: 18 березня 2022 року (п'ятниця) в холі центрального ж/д вокзалу міста Ворохта, точний час зустрычы буде повыдомлено згодом, після того як Укр залізниця опублікує розклад всіх потягів на зимовий період. Маршрут пішої частини походус. Дземброня - полонина Смотрич - Дзембронскій водоспад - м Вухатий Камінь (1898 м.) - Чорногорський хребеь - г. Піп-Іван Чорногірський (2022 м.) - оз. Марічейка - с. Шибене. Загальна протяжність - 25 км. Хто може взяти участьНаявність досвіду участі в піших походах не обов'язково (учасники без досвіду можуть бути записані в тур тільки після консультації з інструктором). Що з собою взяти в подорож?Список необхідного спорядження і речей тут. ВАЖЛИВО! Маршрут розташований в прикордонній території, тому всі учасники повинні мати з собою паспорт, так як фініш маршруту розташувався безпосередньо біля пункту перевірки документів. ІнструкторРішення гіда на маршруті є остаточними і обговоренню не підлягають. Вирушаючи в подорож, ви безумовно погоджуєтеся з усіма умовами, зазначеними в описі туру. Контакти для запитань і записи в турЩоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1600 UAH (переклад на картку Приватбанку, Монобанку або при особистій зустрічі). |
Вартість3570 UAH У вартість включено:
У вартість не включено:
|
А ось відео про одне з наших сходження на до обсерваторії "Білий слон" - тоді погода видалася дуже суворою, тому в день сходження мало що видно, було екстримальної, а від того і цікаво.
За відео дякуємо Наталье Смалій
Програма похода
День 1:
Виїзд з Києва поїздом, знайомство, вступна інформація по нашій подорожі.
День 2:
Прибуття в Ворохту. Переїзд на комфортабельному мікроавтобусі в кемпінг "Білий слон", поселяється в затишних і теплий будиночок, їмо і вирушаємо в невелику подорож до «Угорська Скеля» - унікальне місце - величезні скелі посеред лісу. Трекінг займе близько 3-4 годин. Після «розминки» вирушаємо назад в кемпінг (нас підвозить орендований мікроавтобус - до початку трекінгу і назад), вечеряємо, набираємося сил перед днем сходження, обговорюємо всі нюанси наступного дня і рано відходимо до сну.
Кемпінг сучасний, обладнаний усіма зручностями, різноманітними варіантами поселення (хостел, бунгало, окремі котеджі), є інтернет та інше зручності.
День 3:
Здійснити сходження на Піп-Іван можна всього за 1 день, але за умови раннього старту. Так і вчинимо, близько 6 ранку ми вже сідаємо в наш мікроавтобус і через 20 хвилин ми в самому високогірному населеному пункті України - селі Верхня Дземброня.
Наш шлях буде лежати через полонину Смотрич, після якої ми потрапляємо у казковий ліс з справжніми водоспадами, далі нас чекатиме химерна гора з різноманітними камінцями-скелями під назвою «Вухатий камінь» (тут ми пообідаємо) і тільки після цього всього ми вийдемо до Чорногорського хребту і фінішній прямій нашого сходження.
Вершина (тим більше така як Чорна гора), підкорена в кінці довгого шляху, себе ви будете сприймати вже не курортником на екскурсії, а героєм - завойовником вершин. Піднявшись на висоту 2022 метри над рівнем моря нам відкриється захоплюючий вид на Українські та Румунські Карпати. Ми побачимо ще 5 вершин вище 2000 метрів включаючи Говерлу, а також більш високі вершини, які розташовані в Румунських Карпатах.
Подібне сходження це вже не трекінг, а не складне альпіністське сходження і тому по міма підйому важливий і спуск. Спускається ми будемо на іншу сторону гори, через гірське озеро Марічейка, практично на кордон з Румунією. У далекому карпатському селі Шибене нас забере мікроавтобус і відвезе нас в наші будиночки. Увечері нас чекає банька.
День 4:
Після такого інтенсивного програми, усвідомлюємо кількість пройдених кілометрів, розставляємо по поличках в голові враження і починаємо збиратися в зворотний шлях. Пол дня у нас буде відпочинок, але о 12:00 ми сідаємо в мікроавтобус, який відвезе нас до міста Ворохта, звідки ми й поїдемо додому.
День 5:
Ранішенє прибуття до Києва, прощаємося, до нових зустрічей