Наш 6-й похід, а вірніше пригода ... Подорож по одній з найбільш таємничих річок України - Стохід. Так, саме пригода, по іншому на цій річці не буває.

Травневі - ідеальний час для подорожі по цій таємничій річці. Божевільні лабіринти в плавнях не залишать байдужими любителів небанальних маршрутів, а стоянки будуть в безлюдних місцях. Маршрут дуже мальовничий: ми пливемо то по плавнях, то по заливних лугах, а то взагалі в лісі, затопленому на пару метрів. Місцями доведеться пробиватися через завали, але це робить подорож ще більш захоплюючим. Ще один плюс в тому, що Стохід не такий популярний як, скажімо, Десна - тут не будеш зустрічати іншу групу кожні 5 км. Замість цього, можна насолоджуватися тишею і спокоєм тутешніх місць.

 

Дата та час

Старта: Час і місце зустрічі - 09.05.2020  (субота) о 07:00 біля станції метро Шулявська. Місце збору відзначено на карті ось тут.

Фініш – 11.05.2020 (понеділок) орієнтовно о 22:00 біля станції метро Шулявська (або ви зможете вийти де вам зручніше по шляху проходження нашого мікроавтобуса)

Маршрут

Гулівка — Бережниця

Загальна протяжність всього - 15 км, але коли ви опинитеся на маршруті, ви зрозумієте, що це за 15 кілометри...

Хто може взяти участь

Наявність досвіду участі в сплавах не потрібно - в сплаві можуть взяти участь всі бажаючі. Але треба розуміти що на маршруті можуть бути різноманітні перешкоди, це не релакс сплав, а сплав- пригода ...

Що з собою взяти?

Список необхідних речей можна подивитися тут

Інструктор

Макс Мраморнов.

Контакти для питань та запис в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1500 UAH (переклад на картку Приватбанку - номер карти надішлемо особисто або при особистій зустрічі).

Вартість

3500 UAH
Хотите получить скидку? А может вы ее уже заслужили...? ;) Про это можно узнать в разделе "скидки"

У вартість включено:

  • супровід інструкторів;
  • автобусне перевезення по маршруту Київ - Гулівка і Малий Обзир - Київ (в обидві сторони близько 850 км);
  • повноцінне харчування (останній день без вечері);
  • прокат байдарок;
  • прокат громадського спорядження (вогнищеве обладнання, котли, тент та ін.);
  • прокат індивідуальних герметичних мішків;
  • похідна аптечка і рем. набір;

У вартість не включено:

  • прокат каремата, спального мішка та місця в наметі, але все це можна взяти в прокат, ціни вказані у на на сайті в розділі "Прокат";
  • інші витрати не вказані в программі (сувеніри, кафе, тощо).

 

А якщо вам не дуже підходять дати цього сплаву або ві вже пройшли єтот маршрут, то для Вас у нас є ряд інших заходів на байдарках:

9...11 травня

Стоимость участия – 3500 UAH

Оплата на карточку Приватбанка или наличными.