Мандрівникам завжди цікаво дізнатися, що чекає далі. На річці Снов досить красивих вигинів і несподіваних поворотів і кожен новий поворот відкриває шикарні види: круті береги, соснові і листяні ліси, заплави і потаємні ходи в затишні місця річки - тут є все. Річка дуже затишна.

Стоянки на узліссі соснового лісу або в поле, на крутому березі, не залишать байдужими цінителів українських пейзажів. Смачна їжа, весела компанія, пісні біля багаття під зоряним небом - все це атрибути сплавів з Бананатур. А які сни на річці "снів" ...

Нас чекають вечірні посиденьки біля багаття під зоряним небом, такі вечори як правило запам'ятовуються на довго, якщо не на все життя.
Найчастіше на травневі свята вже досить тепло і багато хто відкриває купальний сезон і з цим нам теж пощастило, шикарні піщаних пляжі, купання тут обіцяє бути розкішним.
Сплав на байдарках по річці Снов - це не тільки водний похід для любителів активного відпочинку. Це ще і знайомство з Чернігівщиною, історія яка налічує понад 11 століть, з її мальовничою природою. Чернігівська область - це батьківщина вуликів, Чернігівського пива та Ніжинських огірків. На цій землі народилися Добриня Микитич, Юрій Долгорукий, Антоній Печерський та Олександр Довженко. А всіх історичних цінностей, які до сих пір збереглися не злічити. Такі річки як Десна, Снов і Сейм в період становлення і розквіту Київської Русі мали величезне значення.  Використовуючи байдарки для сплаву, ми зможемо відчути, як багато століть назад цими водами сплавляли мед, зброя, керамічну плитку та інші товари.

Дата

Виїзд з Києва - 01.05.20 (п'ятниця) о 08:00 (збір біля станції метро "Лісова");
Точне місце збору  на карті ось >>>ТУТ<<< - за зупинкою в бік м.Бровари, навпроти АЗС GLUSCO
Повернення до Києва - 03.05.20 (неділя) орієнтовно о 21:00.

Маршрут

Сновськ (колишній Щорс) - Седнєв. Загальна протяжність близько - 50 км.

Хто може взяти участь

Наявність досвіду участі в сплавах не потрібно - в сплаві можуть взяти участь всі бажаючі.

Що з собою взяти та як одягатися?

Список необхідних речей можна подивитись за посиланням: тут.

Інструктор

Діма Нечволод

Контакти для питань та запис в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1515 UAH (переклад на картку Приватбанку - номер карти надішлемо особисто або при особистій зустрічі).

Вартість:

3115 UAH

Хочете отримати знижку? А може ви її вже заслужили ...? ;) Про це можна дізнатися в розділі "знижки"

У вартість включено

  • супровід інструктора;
  • трансферт м. Київ - м. Сновськ і м.Седнєв - м.Київ;
  • повноцінне харчування (в перший день без сніданку і в третій день без вечері);
  • прокат байдарок та їх доставка на місце старту та назад;
  • прокат загального спорядження (обладнання для багаття, котли, тент та ін.);
  • прокат індивідуальних гермомішків (в які ви покладете всі свої речі);
  • походна аптечка.

У вартість не включено:

  • прокат каремата, спального мішка та місця в наметі, але все це можна взяти в прокат, ціни вказані у на на сайті в розділі "Прокат";

А якщо вам не дуже підходять дати цього сплаву або ві вже пройшли єтот маршрут, то для Вас у нас є ряд інших заходів на байдарках:

1...3 травня

Стоимость участия – 3115 UAH

Оплата на карточку Приватбанка или наличными.