Мандрівникам завжди цікаво дізнатися, що чекає далі. На річці Снов досить красивих вигинів і несподіваних поворотів і кожен новий поворот відкриває шикарні види: круті береги, соснові і листяні ліси, заплави і потаємні ходи в затишні місця річки - тут є все. Річка дуже затишна.

Стоянки на узліссі соснового лісу або в полі, на крутому березі, не залишать байдужими поцінювачив українських пейзажів. Смачна їжа, весела компанія, посиденькі біля багаття під зоряним небом - все це атрибути сплавів з Бананатур. А які сни на річці "снів" ...

Нас чекають вечірні посиденьки біля багаття під зоряним небом, такі вечори як правило запам'ятовуються на довго, якщо не на все життя.
Найчастіше на травневі свята вже досить тепло і багато хто відкриває купальний сезон і з цим нам теж пощастило, шикарні піщаних пляжі, купання тут обіцяє бути розкішним.
Сплав на байдарках по річці Снов - це не тільки водний похід для любителів активного відпочинку. Це ще і знайомство з Чернігівщиною, історія яка налічує понад 11 століть, з її мальовничою природою. Чернігівська область - це батьківщина вуликів, Чернігівського пива та Ніжинських огірків. На цій землі народилися Добриня Микитич, Юрій Долгорукий, Антоній Печерський та Олександр Довженко. А всіх історичних цінностей, які до сих пір збереглися не злічити. Такі річки як Десна, Снов і Сейм в період становлення і розквіту Київської Русі мали величезне значення.  Використовуючи байдарки для сплаву, ми зможемо відчути, як багато століть назад цими водами сплавляли мед, зброя, керамічну плитку та інші товари.

Дата й час

Виїзд з Києва - 12.06.21 (сб) о 08:00 (збір біля станції метро "Лісова");
Точне місце збору  на карті ось >>>ТУТ<<< - за зупинкою в бік м.Бровари, навпроти АЗС GLUSCO
Повернення до Києва - 14.06.21 (пн) орієнтовно о 21:00.

Маршрут

Сновськ (колишній Щорс) - Седнєв. Загальна протяжність близько - 50 км.

Хто може взяти участь

Наявність досвіду участі в сплавах не потрібно - в сплаві можуть взяти участь всі бажаючі.

Що з собою взяти та як одягатися?

Список необхідних речей можна подивитись за посиланням: тут.

Контакти для питань та запис в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1500 UAH (переклад на картку Приватбанку - номер карти надішлемо особисто або при особистій зустрічі).

Вартість:

3500 UAH

Хочете отримати знижку? А може ви її вже заслужили ...? ;) Про це можна дізнатися в розділі "знижки"

У вартість включено

  • супровід інструктора;
  • трансферт м. Київ - м. Сновськ і м.Седнєв - м.Київ;
  • повноцінне харчування (в перший день без сніданку і в третій день без вечері);
  • прокат байдарок та їх доставка на місце старту та назад;
  • прокат загального спорядження (обладнання для багаття, котли, тент та ін.);
  • прокат індивідуальних гермомішків (в які ви покладете всі свої речі);
  • походна аптечка.

У вартість не включено:

  • прокат рятувального жилету для тих, хто не вміє плавати (140 UAH);
  • прокат каремату (50 UAH), спального мішка (110 UAH) та місця в наметі (115 UAH). Ціни вказані за весь період сплаву. Інше спорядження, яке можна взяти у нас на прокат, шукайте у однойменному розділі сайту: "Прокат". Якщо ж плануєте купувати — звертайтеся! Підкажемо, що і де краще купити, ще й з "Банановою" знижкою;
  • інші витрати, що не вказані в програмі.

 

Якщо вам не дуже підходять дати цього сплаву або ві вже пройшли єтот маршрут, то для Вас у нас є ряд інших заходів на байдарках:

12...14 червня

Вартість участі – 3500 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою