07...08 червня - «ЇЇ хата стояла глибока в лісі среди боліт, что тяглом вздовж вузенької річечкі Ірдинь, и, Дивлячись зоддалік, можна Було подуматі, что Цю хижу Нетеча-трясовіна поволі всмоктує в себе» Василь Шкляр, «Чорний Ворон»

Це не сплав по річці, як можливо ви звикли в водних походах, а це Путеществие по величезному болоту.

Ірдинське болото - це древнє русло Дніпра. Хто не в курсі, раніше він тек трохи правіше: наприклад, під Києвом русло знаходилося на місці нинішньої Обухівської траси. З височини приблизно посередині болота в різні боки випливають дві річки: Ірдинь і Ірдинка. Ми вирушаємо досліджувати ці химерні і дикі місця. Потрапити в саме центр тутешніх місць можна на веслових плавзасобах, тихо пробираючись крізь зарості, мікро острівці і інші примхи природи в болотистій місцевості. Незвичайні пейзажі, інтрига і нетиповість маршруту для водного туризму, разом з відносною близькістю до Києва - роблять цей сплав вкрай смачним для відвідування.

Українська Амазонія, Аліса в Країні Чудес, планета Пандора з «Аватара» - яке назва не давай пейзажу за бортом, все одно емоції словами не передати.

Дати та час

Зустріч: 07.06.2020 (суб), 08:00, біля станції метро "Видубичі" - у магазина Фуршет, на стоянці. Місце збору на Google мапі.
Прощання:
08.06.2020 (нд), орієнтовно о 22:00 в Києві

Маршрут

Сміла - Іванова дамба - Сміла (16 км)

Хто може взяти участь

Наявність досвіду участі в сплавах не потрібно, але ви повинні бути добре підготовлені фізично і морально.

Що з собою взяти в подорож?

Список необхідних речей і спорядження можна подивитися  >>>тут<<< 

Інструктор

Костя Салов

Контакти для запитань і записи в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1000 UAH або в гривнях по актуальному курсу (переклад на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

Вартість

2400 UAH (кількість місць обмежена)

У вартість входить:

  • супровід інструктора;
  • трансфер г. Киев - Сміла - м.Київ (сумарно 400 км);
  • триразове харчування (перший день без сніданку і останній день без вечері);
  • прокат байдарок;
  • прокат громадського спорядження (вогнищеве обладнання, котли, тент та ін.);
  • прокат індивідуальних герметичних мішків;
  • похідна аптечка і рем.набора;

У вартість не входить:

  • прокат рятувального жилета для тих, хто не вміє плавати - 100UAH;
  • туристичний килимок (40 UAH), спальник (трехсезонний - 80 UAH; всесезонний - 100UAH) і намети (60 UAH - місце в наметі) - ціни вказані на весь період подорожі. Якщо плануєте купувати - звертайтеся до інструктора - підкажемо де краще купити з "Бананової" знижкою.

 А якщо вам не дуже підходять дати цього сплаву або ви вже пройшли цей маршрут, то для Вас у нас є ряд інших заходів на байдарках:

    

 

7...8 червня

Вартість участі – 2400 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою