Кам'яне село - унікальне і міфічне місце. Казкове і загадкове, а ще й шалено красиве. То чому і звідки ці камені в рівнинних лісах Полісся - велике питання, звідки взялися сліди на одному з них - сліди істоти зі ступень як у людини, але десь 55-60 розміру - вони названі "слідами Бога" і т.д.

Назва «Камінне Село» виникла з однієї такої легенди, що розповідає про те, як колись у лісі було багате село. Одного разу через нього проходив старий в убогому одязі і попросив хліба у господаря багатого двору. Той махнув на нього рукою: «Іди собі, чоловіче, ніколи мені». Старий, яким виявився сам Господь, що спустився на землю, вийшов з села, озирнувся і село враз скам'яніло. На одному з каменів, де він відпочивав, залишився величезний слід босої ноги.

Багато каменів дійсно обрисами нагадують сільські будинки, тут є свій «майдан» зі «школою», і навіть «церква». Найчастіше туристи відвідують камінь зі «слідами Бога», до нього спеціально приставлена драбина. За повір'ям, «слід» цей дає паломникам здоров'я і здійснення бажань.
Ліси Полісся, річка Перга - найкрасивіші місця, багато хто чув, але мало хто бували.

Ми вирушаємо на иследование цих місць пішим походом. Що б неспішно пройти Поліські ліси, подивитися на болота і борті - старовинні докази для диких бджіл. Побачити села які засновані по півтисячоліття назад (наприкла село Рудня - Замисловицкая засновано в 1545 році). 

Що б максимально ефективно використовувати вихідні ми вирушаємо в похід ввечері п'ятниці (шлях не близький - 260 км). На місце прибуду пізно, тому відразу ставимо табір і лягаємо спати, звичайно після легкої вечері.

Дати та час

Зустріч:  - 19.06.2020 (пт) 19:00 - біля станції метро Житомирська, на зупинці міжміських маршруток, ось >>>тут<<<

Фініш - 21.06.2020  (нд) орієнтовно в 21:30 на місці старту біля станціі метро Житомирська

Маршрут

c.Юрове - річка Уборть - річка Перга - с. Рудня - Замисловицкая - урочище Камінне Село - річка Ракитна - с. Устинівка -  річка Перга - с. Перга.
Загальна протяжність маршруту близько 35 км.

Хто може взяти участь

Даний похід має середню складність і доступний усім бажаючим навіть без досвіду поході.

Що с собой взять?

Список необхідних речей можна подивитися тут.

Інструктор

Дмитро Нечволод

Контакти для питань та запис в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1000 UAH (переклад на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

Вартість

2400 UAH

У вартість включено

  • супровід та робота гіда;
  • автотрансфер м. Киів  - с.Юрове  і с.Перга - м.Київ  на індивідуальному мікроавтобусі орендованому під нашу групу;
  • харчування протягом пішої частини подорожі - гарячі сніданки і вечері, обідні перекуси (2 вечері, 2 сніданка та 2 обіда);
  • прокат загального спорядження (пальник, паливо, котли, тент та ін.);
  • походна аптечка і ремонтний набір;
  • консультації по спорядженню та підготовці до походу.

У вартість не включено

  • сувеніри,кафе та інше подібне;
  • туристичний килимок (50 UAH), спальник (трехсезонний - 110 UAH; всесезонний - 140 UAH), туристичний рюкзак 80л (170 UAH) і намети (місце в наметі - 115 UAH) - ціни вказані на весь період подорожі. Якщо плануєте купувати, то звертайтеся до інструктора - підкажемо де краще купити з "бананової" знижкою.

20...21 червня

Вартість участі – 2400 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою