24 травня - ми досліджуємо три кар'єри і річку в гранітних берегах

Нашу подорож можна назвати "У царстві житомирських гранітів".

Ми вирушаємо з вами на Захід, там, де люди споконвіку добували гранітний камінь. Ліси навколо міста Коростишів таять в своїх нетрях численні кар'єри які вже не функціонують, але виглядт фантастично. Вони затоплені і тим самим ще більше красиві.

Після дослідження так званого каньйону Коростишева ми спускаємося на воду і вирушаємо в дорогу. У шлях по річці в гранітних берегах, періодично нам будуть зустрічатися скелі, а береги покриті сосновими лісами. Місцями берега досить круті і створюють прекрасні пейзаж. Байдарки плавно йдуть по воді, річка тече спокійно і ви відпочиваєте на 100%, забуваєте про міську метушню, справи і турботи.

Влітку Тетерів дрібніє і ті хто відправляються на води цієї річки влітку, можуть потрапити на "пішо-водний" похід, тому ми вибрали дату 24 травня, води буде достатньо, вже повірте.
Зупинку зробимо у мармурового кар'єру, і поки ви будете гуляти і насолоджуватися лісом, скелями, можливо навіть викупаєтеся і пострибаєте зі скель, ми приготуємо вам смачний обід. Природа нас надихає і все за що ми беремося виходить добре, і обід буде не винятком - 24 травня ви переконаєтеся в цьому самі. І всі ці радості всього в 100 км від Києва.

На  цьому сплавіи ви отримаєте:

 • побуваєте на справжньому сплаві в диких місцях;
 • відвідайте нові місця;
 • проведете день на природі;
 • ви відпочинете (не дивлячись на фізичну втому);
 • ви розширите зону свого комфорту;
 • познайомитеся з новими людьми;
 • ви будете пишається собою.

Класичний обід від Банана тур, відносна близькість до Києва, одноденний маршрут без ночівель, можливість взяти з собою дітей будь-якого віку - роблять цей маршрут вже дуже привабливим.

Дати та час

Час і місце зустрічі - 24.05.20 (нд) о 08:00 біля станції метро Шулявська біля меморіалу - танк. Місце збору відзначено на карті ось тут.
Фініш - 24.05.20 (нд) орієнтовно о 20:00 біля станції метро Шулявська (або ви зможете вийти де вам зручніше по шляху проходження нашого мікроавтобуса)

Маршрут

Коростишевській каньйон - м Коростишів - Мармуровий кар'єр - с.Козіівка - с.Високе Камінь - с. Міське - закинутий кар'єр "Високий Каєн"

Загальна протяжність водної частини маршруту близько 13 км. З докладним треком можна ознайомитися >>>тут<<<

Хто може взяти участь

Наявність досвіду участі в сплавах не потрібно - в сплаві можуть взяти участь всі бажаючі. Маршрут цілком підходить для участь дітей будь-якого возроста.

Даний сплав це отічная можливість спробувати себе у водному туризмі за один день, без ночівлі.

Що з собою взяти і як одягнутися?

Список необхідних речей можна подивитися тут.

А що ми будемо їсти?

На обід ми вас почастуємо Удоном - азіатська лапша з тушекованими овочами, грибами і куркою (для тих хто не їсть м'ясо або гриби або овочі - відповідний інгредієнт не буде використовуватися, все індивідуально). Приготуємо наш фірмовий салат з трьома варіантами заправки. Зваримо чайок, звичайно буду соки і газована вода. Про печеньки і фрукти так само не забуду ;)

 

Вартість

1150 UAH 

У вартість включено

 • супровід інструктора;
 • трансфер до місця старт від ст.м. Шулявська і назад з фінішу до ст.м. Шулявська;
 • відвідування Коростишівського каньйону, Мраморноного кар'єра і кар'єра Високий камінь;
 • прокат каркасних байдарок (двох і тримісні);
 • прокат герметичних мішків, що б речі які ви захочете взяти з собою не промокли, якщо піде дощ або ви вирішить набризгать води в байдарку;
 • обід і напої на зупинці посеред сплаву;
 • похідна аптечка;
 • збір і розбір байдарок інструкторами;
 • доставка байдарок на старт і транспортування їх з фінішу.

У вартість не включено

 • прокат рятувального жилета для тих, хто не вміє плавати (50 UAH).

Гід

Діма Нечволод Мраморнов Максим

Контакти для питань та запис в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 550 UAH (переклад на картку Приватбанку - номер карти надішлемо особисто або при особистій зустрічі).

 

А якщо вам не дуже підходять дати цього сплаву або ві вже пройшли єтот маршрут, то для Вас у нас є ряд інших заходів на байдарках:

24 травня

Стоимость участия – 1150 UAH

Оплата на карточку Приватбанка или наличными.