Не треба лупати сю скалу, аби побачити неймовірні пейзажі! Це вже зробила за нас річка Тетерів, яка пробила собі шлях крізь житомирські граніти. Всього за 70 км від мегаполісу розташовані затоплені гранітні кар’єри й скелі і навіть так званий каньйон у Коростишеві. До речі, ми спустимо байдарки на воду тільки після того, як оглянемо останній. По ходу маршруту будемо бачити казкові соснові ліси й доволі часто круті береги. Течія нас нестиме, тож буде більше часу на споглядання і релакс, аніж на налягання на весла. Саме тому сплав р. Тетерів ще й дуже добре підходить сім’ям з дітьми і тим, хто хоче познайомитися із водним туризмом.

Пікнік на березі must have, а тому поки ви милуватиметеся Мармуровим кар’єром і  навколишніми красотами, ми чаклуватимемо над смачнющим фірмовим обідом. Хто вже з нами мандрував, той знає ;) 

Ми вже собі уявили цю ідилію на природі у гарному товаристві, а ви? Так може давайте втілимо це в реальність?

Дата й час

Зустріч: 09.05.21 (нд) о 08:00 біля станції метро Шулявська біля меморіалу (танк). Місце збору відзначено на карті ось тут.

Фініш: 09.05.21 (нд) орієнтовно о 20:00 біля станції метро Шулявська (або ви зможете вийти там, де зручніше по маршруту нашого мікроавтобуса).

Маршрут

Коростишівський каньйон  м. Коростишів  Мармуровий кар'єр  с. Козіївка  с. Високий Камінь  с. Міське  закинутий кар'єр "Високий Камінь"

Загальна протяжність водної частини маршруту близько 20 км. 

Хто може взяти участь?

Досвіду участі в сплавах не вимагаємо, запрошуються всі бажаючі. Крім того, маршрут цілком під силу дітям будь-якого віку. Також це чудова нагода відкрити для себе водний туризм неподалік дому і без ночівлі.

Що взяти з собою?

Список необхідних речей можна подивитися тут

Контакти для питань та запис в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 550 UAH (переклад на картку Приватбанку - номер карти надішлемо особисто або при особистій зустрічі).

Вартість

1250 UAH 

Хочете отримати знижку? Клікайте тут.

У вартість включено

 • супровід інструктора;

 • трансфер до місця старт від ст. м. Шулявська і назад;

 • відвідування Коростишівського каньйону, Мармурового кар'єру і кар'єру “Високий камінь”;

 • прокат каркасних байдарок (дво- і тримісні);

 • прокат герметичних мішків, щоб ваші речі не намокли;

 • пікнік на березі;

 • похідна аптечка;

 • збір і розбір байдарок інструкторами;

 • доставка байдарок на старт і транспортування їх з фінішу.

У вартість не входить:

 • прокат рятувального жилету для тих, хто не вміє плавати (100 UAH);

 • інші витрати, що не вказані в програмі (сувеніри, кафе тощо).

Якщо вам не дуже підходять дати цього сплаву або ві вже пройшли єтот маршрут, то для Вас у нас є ряд інших заходів на байдарках:

 

 

9 травня

Вартість участі – 1250 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою