Вільних місць нема

Запрошуємо вас до зимових Карпат, в район Чорногорського хребта, де "живуть" найвищі вершини Українських Карпат. Серед них - вершини Ґутин-Томнатик, заввишки 2016 метрів та Ребра 2001 метр.
Ці два велетня - наша мета в цій подорожі.

Назва «Гутин-Томнатик» означає «Сивий Верх», і справді взимку гора виглядає «сивою».
Зимою «Сивий Верх», вкритий снігом та льодом, зачаровує та принесе незабутні враження. Проте потрібно не забувати, що сходження взимку є складним. На схилах гір зберігається мінусова температура, яка може опускатися до 25-30 градусів Цельсія. Також сильний крижаний вітер та сніг на схилах і вершині роблять дану подорож досить непростою. Але звісно у  супроводі туру та при "нормальному" фізичному стані організму  все під силу.  Тому перед записом в тур варто проконсультуватися з гідом туру.

Окрім Гутин-Томнатика, в цьому турі ви побачити майже унікальний скельний масив гори Щпиці, вершину Ребра (2001 м) та весь Чорногорський Хребет.
Сходження на вершину Ґутин-Томнатик принесе насолоду від споглядання безкраїх вершин Закарпатського краю. Величність гір, які буквально підпирають небо, не залишать байдужими.  

А якщо ви вже бували на зимовому Гутин-Томнатику чи Ребрах, чи плануєте ще подорожі, а може просто дати не підходять,то ми вас запрошуємо на:

Дата та час

Зустріч: 29 cічня 2021 року (п'ятниця) о 05:44 в холі центрального ж/д вокзалу міста Івано-Франківськ (під поїзд 043 з Києва, який відправляється 22.01.2021 - з учасниками з Києва зустріч на Центральному ж/д вокзалі, в центральному холі праворуч від екскалатор о 18:40, 28.01.2021). У разі закриття залізничного сполучення між містами, можна буде скористатися автотрансфер з Києва, Житомира, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська).

Прощання: 31 cічня 2020 (неділя) о 19:30 біля ж/д вокзалу міста Івано-Франківськ (під поїзд номер 16 (з відправленням з Ворохти о 17:00) або номер 218 (з відправленням з Ворохти о 19:42) до Києва з прибуттям в 01.02.2021 в 4:15 і 9:55 відповідно).

Маршрут пішої частини походу

село Бистрець - хатина Гаджина - полонина Гаджина - Секлі гірського масиму Шпиці -  г. Ребра (2001 м) - г. Ґутин-Томнатик (2016 м) - траверс г. Ребра (2001 м) - Секлі гірського масиму Шпиці - полонина Гаджина - хатина Гаджина - с. Быстрець

З докладним треком можна ознайомитися тут.

Загальна протяжність - 17 км.

Хто може взяти участь

Наявність досвіду участі в піших походах не обов'язково (учасники без досвіду можуть бути записані в тур тільки після консультації з інструктором).

Що з собою взяти в подорож?

Список необхідного спорядження і речей тут.

ВАЖЛИВО! Маршрут розташований в прикордонній території, тому всі учасники повинні мати з собою паспорт, так як фініш маршруту розташувався безпосередньо біля пункту перевірки документів.

Інструктор

Нечволод Дмитро, Мраморнов Максим

Контакти для запитань і записи в тур

+38 (067) 323 51 31

Щоб взяти участь в заході необхідно повідомити про своє бажання, заповнивши форму на сайті або зателефонувавши за вищевказаним номером телефону і внести передоплату в розмірі 1400 UAH (переклад на картку Приватбанку або при особистій зустрічі).

Вартість

3600 UAH
Хочете отримати знижку? Про це можна дізнатися в розділі "Знижки".

У вартість включено:

 • супровід інструктора;
 • трансфер м.Івано - Франковск -  с.Бистрець;
 • трансфер с.Бистрець - м.Івано - Франковск;
 • триразове харчування (останній день тільки сніданок, в день сходження обід в форматі перекус);
 • проживання в теплому будиночку з усіма зручностями, навіть wi-fi є (спальник брати непотрібно, є повноцінні ліжечка з постільною білизною);
 • реєстрація в контрольно-рятувальній службі;
 • оплата збору лісникам і вхід в заповідну зону;
 • похідна аптечка;
 • консультації та допомогу в підборі спорядження перед походом, покупці залізничних квитків.

У вартість не включено:

 • трансфер г. Киев - с. Ворохта та с. Ворохта - г. Киев. У разі закриття залізничного сполучення між містами, можна буде скористатися автотрансфер з Києва, Житомира, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська).
 • відвідування лазні (за бажанням) - 800 UAH на всіх;
 • в залежності від погоди можуть знадобитися снігоступи і для сходження (100 UAH) і кішки (175 UAH).

 


 

29...31 січня

Вартість участі – 3400 UAH

Оплата по перерахунку за реквізитами або готівкою