Список спорядження для літнього трекінгу

 1. Взуття - самий головний елемент походу. В ідеалі мати гірські черевики, з хорошою підошвою, високою шнурівкою, що б тримали гомілку. Але для весняних і літніх походів підійдуть і кросовки, з твердою надійної підошвою. Взуття перед подорожжю обов'язково треба розносити - кілька разів вийти в ній на тренування або на прогулянку.
 2. Сандалі. Під час привалів і стоянок в гарну погоду буде набагато приємніше знаходитися в сандалях, ніж в черевиках.
 3. Шкарпетки. Саме вони забезпечують тепло ніг, а не черевики. Їх набагато простіше висушити або замінити в разі намокання. Для походу ідеально мати пару теплих (вовняних, флісових, лижних) та 1-2 пари тонких (бажано треккингових) шкарпеток. Одну пару завжди добре мати запакованою в герметичний пакет.
 4. Футболка. (1-2 шт.) Добре якщо у вас є хоча б одна термофутболка.
 5. Ходові штани. Легкі штани з нейлону, які одягаються поверх термобілизни або на голе тіло і захищають від вітру або сонця. Добре якщо у вас будуть ще й термо штани, будуть корисні для сну і на утеплення, раптом в вам стане прохолодно.
 6. Шорти
 7. Купальник / плавки
 8. Фліс (полар). Не варто брати дуже товстий - Polartec 100-200 більш ніж достатній. Якщо боїтеся замерзнути - краще беріть два тонких, ніж один товстий.
 9. Куртка ходова (вітровка або анорак). Вітер може бути дуже сильним, тому куртка, яка вас буде захищати від вітру вкрай важливий елемент.
 10. Кепка. або інший головний убор, наприкла бафф.
 11. Окуляри з захистом від сонця.
 12. Дощовик.!!!
 13. Спідня білизна.
 14. Рюкзак на 60-80 літрів. Дівчаткам не менше 60 літрів, хлопчикам не менше 80 літрів.
 15. Накидка на рюкзак. Навіть при наявності накидки всі речі варто скласти в пакети, особливо спальник.
 16. Килимок  для сна (каремат).
 17. Спальник. (Температура комфорту не менше ніж 0)
 18. Не обов'язково, але ми рекомендуємо взяти - Трекінгові палиці (можна лижні). Допомагають пересуватися, а так само забезпечують самострахування на крутих ділянках.
 19. Сидушка. (Бажано але не обов'язково)
 20. Ніж. (Бажано але не обов'язково)
 21. Кружка, ложка, тарілка. Порожня пляшка 1.5 літра, для набору води або особиста фляга (що звісно є більш екологічним підходом). Прохання зняти з пляшки всі етикетки, так як вони все одно отклеются і будуть літати і засмічувати всесвіт.
 22. Ліхтар + запасні батарейки (краще налобний).
 23. Запальничка + сірники!!!
 24. 5 сміттєвих пакетів.
 25. Непромокальний пакет (файл) для документів і грошей.
 26. Особиста аптечка. У ній лежать ваші індивідуальні ліки, якщо Вам такі потрібні - загальна похідна аптечка є у інструктора-гіда. (1 пластина простого знеболювального (ібупрофен); 10 пластирів; пластина льодяників від горла; 5 пакетиків від застуди (типу Фармацитрон);
 27. Предмети особистої гігієни.
 28. Крем від сонця і гігієнічна помада.