Програма подорожі в печеру Млинки і Угринь

День 1 (пятница)

Зустрічаємося на центральному ж / д вокзалі, в холі праворуч від ескалатора о 19:30 і вирушаємо в західному напрямку на зустріч нашим підземним пригод.


Фотографії Олега Григорьева

День 2 (субота)

Рано вранці або пізно вночі, а точніше о 3:30 ранку поїзд привезе нас до Кам'янця-Подільського. Швидко пересідаємо в мікроавтобус, так що б ще не прокинуться і продовжити сон в машинці. Через годину ми прибуваємо в с. Заселье. Розміщуємося в Спелеохаті *, за бажанням досипаємо годинку-другу, снідаємо і починаємо займатися тим, заради чого ми приїхали - спелеологією. Проходимо інструктаж з техніки безпеки, як рухатися в печерах і про те, що нас чекає.
Вирушаємо на трьох годинну екскурсію.

Повертаємося в Спелеохата. Обідаємо, відпочиваємо і висуваємося на другу екскурсію.
Після нашого другого підземного подорожі, більш складного ніж другого, доповзаємо в наш будиночок. Вечеряємо, проводимо вечір за настільними іграми, ну або просто вирушаємо в царство Морфея - занурюючись в сни, які можуть бути дуже несподіваними, після побаченого вдень.

* Спелеохата - це туристичний притулок для спелеологів. Ми будемо жити в теплій кімнаті, яка обладнана місцями для сну, але спати там можна в спальному мішку (тому потрібно взяти свій або орендувати на місці). Є гарячий душ, зручності в будиночку. Каремат не потрібен, відносно м'якенько, хоча для більшої м'якості можна каремат і взяти собі.

Фотографиії Олега Григорьева

День 3 (неділя)

Після сніданку ми знову йдемо під землю. Нас чекає нова печера - Угринь, вона менше Млинків, але складніше, а від того і цікавіше, екскурсія триватиме майже до обіду.

По поверненню в будиночок, ми обідаємо, і збираємося в переїзд в Кам'янець-Подільський. У місті зі знаменитою фортецею ми погуляємо по незвичайним і не дуже популярних місць, повечеряємо в місцевому кафе, вип'ємо по чашечці кави та попрямуємо в сторону ж / д вокзалу, звідки і поїдемо додому.

День 4 (понеділок)

О 08:08 ранку ми прибуваємо до Києва. На цьому наші, насичені, вихідні підійшли до кінця.


Фотографії Олега Григорьева